Quality Inn Clovis

Kamers en tarieven bekijken
Incheckdatum
Uw datum
Uitcheckdatum
Uw datum
Kamers en Gasten2 Gasten, 1 kamer
We openen Booking.com in een nieuw tabblad voor een eerlijke vergelijking.
Quality Inn Clovis
$$$$

Beschrijving

Dit perfecte Quality Inn Clovis met 2 sterren biedt 55 ruime kamers vrij dicht bij Hillcrest park. Er is een buitenzwembad en Wi-Fi in de hele accommodatie in de betaalbare herberg.

Locatie

Dit perfecte pand bevindt zich in het hart van Clovis, in de buurt van een dierentuin en een park. Het hotel ligt 3 km afstand van de 16th & Pile Church Of Christ, die als een heilige plaats wordt beschouwd. U kunt het Hillcrest Park Zoo gemakkelijk vinden binnen 25 minuten wandelen van dit pand in Clovis.

Er is ook een snelweg in de buurt van Quality Inn Clovis gesitueerd.

Kamers

Sommige van de goed ingerichte units beschikken over wi-fi en een flatscreen TV met satelliet zenders en een minibar, koffie- en theevoorzieningen. Bepaalde units zijn voorzien van een magnetron, koffie- en theevoorzieningen, een koelkast. De badkamers hebben een badkuip samen met gemakken zoals een haardroger en badlakens.

Zaken en Recreatie

Ook zijn er een zakencentrum, samen met computers en een bureau ter beschikking van de gasten.

Belangrijke informatie
Inchecken/Uitchecken
vanaf 14:00-23:59
tot 11:00
Voorzieningen
Openbaar parkeren is mogelijk gratis op locatie.
Draadloos internet is gratis in beschikbaar.
Overige informatie
Ontbijt
continentaal ontbijt wordt geserveerd tegen betaling. 
Kinderen en extra bedden
Er zijn geen extra bedden in de kamer. 
Huisdieren
Huisdieren zijn toegestaan op verzoek.
Talen
Engels, Spaans, Hindi, Georgisch
Gebouw
Aantal kamers:55
Oude naam
Rodeway Inn
Prijskalender
Bekijk nu de beschikbaarheid en prijzen voor uw data!

Faciliteiten

Belangrijkste voorzieningen

Internet

Gratis internettoegang

Parkeerplaats

Parkeerplaatsen voor mindervaliden

Bagageopslag
24 uursservices

24-uursreceptie

Eten/ Drinken

Restaurantbuffet

Fitness/ Gymzaal

Fitnesscentrum

Zwembad

Buitenzwembad

Wasserij

Sport en Fitness

  • Fitnesscentrum

Diensten

  • Roomservice
  • Autoverhuur
  • Wasserij

Eten

  • Continentaal ontbijt
  • Restaurantbuffet

Business

  • Fax/Fotokopiëren

Voor kinderen

  • Kinderspeelruimte

Spa en Recreatie

  • Buitenzwembad
  • Barbecuefaciliteiten

Kamerfaciliteiten

  • Kluisje op de kamer
  • Koffie- en theefaciliteiten

Badkamer

  • Haardroger

Keukenvoorzieningen

  • Koelkast
  • Magnetron

Media

  • Satelliet-/ Kabeltelevisie
Alle voorzieningen tonenVoorzieningen verbergen

Essentiële informatie over Quality Inn Clovis

💵 Laagste kamerprijs 56 €
📏 Afstand tot het centrum 3.8 km
🗺️ Locatie beoordeling 9.0
✈️ Afstand tot de luchthaven 11.4 km
🧳 De dichtstbijzijnde luchthaven Clovis Municipal Luchthaven, CVN

Locatie

Adres
Het adres is gekopieerd.
2920 Mabry Drive, Clovis, New Mexico, Verenigde Staten, 88101
Kaartweergave
2920 Mabry Drive, Clovis, New Mexico, Verenigde Staten, 88101
  • Bezienswaardigheden
  • In de buurt
  • Restaurants
  • Hotels in de omgeving
Clovis Community College
560 m
Restaurant
Leal's Mexican Food Restaurant
3.0 km

Beoordelingen van Quality Inn Clovis

7.3 /10
Heel goed
201 beoordelingen
Geverifieerde recensies  
Ontdek hooggewaardeerde opties via beoordelingen die we verifiëren van onze site en van Booking.com.
Hebt u hier gelogeerd?
Deel uw ervaring met ons.
Schrijf een beoordeling

Veelgestelde vragen over Quality Inn Clovis

Zijn er toeristische attracties in de buurt van perfecte Quality Inn Clovis?
U kunt North Plains Mall bezoeken, omdat het op korte rijafstand van 10 minuten van perfecte Quality Inn Clovis ligt of naar het Hillcrest Park Zoo op 2 km hiervandaan gaan. Als je nog meer bezienswaardigheden in Clovis wilt verkennen, ga dan naar Norman Petty Studios op 4 km van de accommodatie.
Welke luchthaven ligt het dichtst bij Quality Inn Clovis hotel?
Quality Inn Clovis hotel ligt op amper 15 km en binnen 15 minuten rijden van de luchthaven Clovis Municipal.
Heeft Quality Inn Clovis parkeergelegenheid op het terrein?
Ja, Quality Inn Clovis biedt parkeerplaatsen ter plaatse aan.
Hoe laat kan ik het vroegste en het laatste bij Quality Inn Clovis hotel uitchecken?
U kunt van 11:00 tot en met 11:00 uit Quality Inn Clovis hotel uitchecken.
Welke betaalmethoden zijn er beschikbaar in dit hotel in Clovis?
Bij dit hotel in Clovis kunnen gasten betalen met contant geld, American Express en Visa en andere betaalwijzen.
Welke faciliteiten zijn inbegrepen in de kamers van perfecte Quality Inn Clovis?
De meeste kamers van perfecte Quality Inn Clovis beschikken over strijkfaciliteiten en airconditioning, evenals een minibar, koffie- en theevoorzieningen, en een kluis voor de veiligheid van de gasten.
Is het personeel van Quality Inn Clovis hotel meertalig?
Ja, het personeel van Quality Inn Clovis hotel spreekt Engels, Spaans, Hindi en Georgisch.
Zijn er zakelijke faciliteiten bij perfecte Quality Inn Clovis?
Ja, perfecte Quality Inn Clovis beschikt over een zakencentrum voorzien van computers en een bureau.
Is een zwembad beschikbaar in Quality Inn Clovis?
Ja, u vindt een buitenzwembad ter plaatse bij Quality Inn Clovis.

Best Beoordeelde Quality Inn Hotels in de buurt van Clovis

Quality Inn biedt hoogwaardige accommodaties, uitstekende service en luxe voorzieningen om haar gasten tevreden te stellen. Het biedt betaalbare prijzen voor elke klant. Het is een ideale optie voor reizigers die op zoek zijn naar comfortabele en ruime kamers met moderne faciliteiten. Quality Inn biedt ook een uitgebreid ontbijtbuffet en 24/7 receptiediensten.

Kamers en tarieven bekijken
Incheckdatum
Uw datum
-
Uitcheckdatum
Uw datum
Kamers en Gasten2 Gasten, 1 kamer